O autorkach

Ania

Studentka hebraistyki i socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Fanka dobrze zrobionego hummusu. Na co dzień obraca się w klimatach języków semickich, socjologii historycznej i aktualnej sytuacji geopolitycznej.​

Zaskoczona radością i niezasłużoną łaską okazaną przez Boga w Chrystusie. Przekonana o wystarczalności Pisma Świętego w odnoszeniu się do każdego aspektu rzeczywistości. Kiedy się tylko da wędruje po górach i buszuje po antykwariatach.

Marta

Studentka języka i społeczeństwa: interdyscyplinarnych studiów nad dyskursem na Uniwersytecie Warszawskim oraz absolwentka socjologii, za misję naukową stawiająca sobie prowadzenie rzetelnych badań nad protestancką mniejszością religijną w Polsce. Na co dzień funkcjonuje wewnątrz korpusów językowych oraz teorii socjologicznych. Wierzy w fakty i obiektywność prawdy, w tym w zbawienie z łaski przez wiarę.

W wolnych chwilach rozwija artystyczne zainteresowania, próbuje grać na przeróżnych instrumentach i śpiewa. Zdecydowanie za dużo radości czerpie z memów.